REDON HYBRID

logo-redon

REDON HYBRID

Redon Teknoloji’nin Ar&Ge departmanındaki geniş mühendis kadrosu ve yüksek standarda sahip üretim tesisiyle REDON Hybrid, Dental CNC ve CAD/CAM sektörünün standartlarını kökünden değiştiriyor.

Ürün Açıklaması

Kompakt ve taşınabilir tasarımıyla sektörde üst sıralarda yer alan dental CNC REDON Hybrid ile, renk alternatifleri ve çok yönlü kullanım imkanıyla, büyük başarı göstererek, dünya markası olma yolunda hedefimize hızlıca ilerliyoruz.

Redon Teknoloji’nin Ar&Ge departmanındaki geniş mühendis kadrosu ve yüksek standarda sahip üretim tesisiyle REDON Hybrid, Dental CNC ve CAD/CAM sektörünün standartlarını kökünden değiştiriyor.

REDON Teknoloji’nin kalite ve hız özelliklerini hedef alarak tasarladığı REDON Hybrid, mono blok döküm gövde yapısı ve tüm eksenlerde bulunan dijital servo motor yapısı sayesinde, alanındaki rakiplerinden çok daha hızlı ve hassas üretim yapıyor.

Kalite ve hızın yanısıra estetik ve ergonomik olarak dizayn edilen Hybrid, tamamı dijital ortamda tasarlanmış, statik ve dinamik analizleri yapılmış, yeni nesil Dental CAD/CAM olma özelliğini de bünyesinde barındırıyor.

Sulu ve kuru çalışma performansları sağlayan Hybrid’in en etkileyici özelliği ise malzeme ayırt etmeksizin yüksek performans sergiliyor olmasıdır.

" Yılların deneyimi ve mühendislik birikimlerimizi bir araya getirerek, tüm ihtiyaçlarınızı tek bir makinada birleştirdik."