Kurumsal

Zebra Dental Hakkında

Dental sektörde 15 yılı aşkın süredir çeşitli ürün gruplarında ve konularda, özellikle CAD/CAM sistemlerinde hizmetler oluşturduktan sonra, 2018 yılında “En yeni dental ve tıbbi ekipman teknolojilerini kullanarak müşterilerine dünya standartlarında çözümler sunmak” ilkesiyle yola çıkan Zebra Dental, geçen 3 yıllık süreçte Ankara ve Türkiye’ye, en yenilikçi çözümler sunan firmalardan biri olmayı başarmıştır.

Dental ve medikal sektörde adları standartları belirleyen ve denetleyen otorite firmalarla çalışan Zebra Dental, 2018 yılından beri Türkiye ve Dünyadaki en büyük fuarları takip etmekte olup, kurulduğu günden bu yana çok sayıda yeni ürünü müşterilerine ulaştırmıştır.

Ar-Ge politikası ile kendi altyapı yatırımlarını yöneten Zebra Dental, aynı zamanda çok sayıda firmanın Türkiye’deki yetkili operatörlerinden biridir.

Zebra Dental, tamamen kendi bünyesinde bulunan yazılım ekibi ile geliştirdiği satış otomasyonuna sahiptir. Bu otomasyon sayesinde müşterilerine dünya standartlarında ürünleri en hızlı şekilde ulaştırmaktadır.

15 Yıllık Tecrübe

Sahip olduğumuz sektörel tecrübemizi sizlere sunmaktayız.

Hızlı ve Etkin Destek

Amacımız; sizlerin taleplerini, hızlı, etkin ve kişiye özel çözümlerle karşılamaktır.